Masáže lávovými kameny

Havajská masáž lávovými kameny je hluboce relaxační za pomoci ohřátých lávových kamenů. Lávové kameny jsou zahřívány na teplotu 50 - 60 stupňů celsia a zalijí vaše tělo templem.

Masáž lávovými kameny se v již v dávných dobách praktikovala v Číně nebo právě na Havajských ostrovech. Odtud právě vznikl název Havajská masáž lávovými kameny.
Masáž lávovými kameny ovlivňuje zejména meridiány, což jsou jakési cesty, které protínají celé naše tělo. Meridiány bývají často uzavřené nebo velmi špatně průchodné a právě masáž lávovými kameny tyto cesty znovu zprůchodní a umožní energii opět proudit. Proto vám masáž lávovými kameny vrátí dobrou náladu a zalije vás životní silou.

Masáž probíhá pomocí lávových kamenů i bez nich. Masáž lávovými kameny pomáhá uvolňovat zatuhlé svalstvo, pomáhá rozproudit energii po celém těle. masáž lávové kameny Praha
Masáž lávovými kameny stimulují oslabené partie, zvyšují mikrocirkulaci, zrychlují buněčný metabolismus, krevní a mízní oběh. Masáž lávovými kameny též urychluje odstraňování škodlivin a toxinů. masáž lavovými kameny Praha