Služby

Reflexní masáž plosek nohou

Reflexní masáž plosek nohou je založená na reflexních bodech na chodidlech, které odpovídají daným orgánům našeho těla. Každý reflexní bod je zakončením reflexní (nervové) dráhy, která začíná například v mozku, prochází danými orgány a končí na našem chodidle. Při slačení bodú dochází k prokrvení orgánů a velké úlevě v chodidlech.Reflexní masáž plosek nohou pomáhá odstraňovat bloky reflexních drah a tím zlepšuje činnost jednotlivých orgánů.

 

Baňkování

Baňkování - Léčebný efekt fyzioterapeutické procedury baňky je způsobem vakuem, které vyvolává místní příliv krve a lymfy do kůže z hlouběji ležících tkání. Baňkování má reflexní vliv na cévy vnitřních orgánů. Kromě toho se v oblasti působení vytvářejí biologicky aktivní látky, které stimulují výměnné a regenerační procesy. baňkování.

Baňkování pomáhá při zánětlivých onemocnění dýchacích orgánů, bronchitidy, zápalů plic. Baňkování pomáhá pro zvýšení imunity, proti celulitidě a při uvolnění svalových bloků na těle

 

 

Bowenova tlaková masáž

Bowenova tlaková masáž je dynamický systém masáže svalu a pojivové tkáně, která v celosvětovém měřítku provedla revoluci ve zdravotnictví. Používá se úspěšně více než 40 let a napomáhá tisícům lidí , kteří trpí různými chorobami. Tato technika ohromila terapeuty a lékaře všech oborů, kteří ještě dnes přesně nevědí jak pracuje.