Petr Lacina

776302545
 masaze.zdravi@centrum.cz 

je příznivcem přírodní medicíny a očistných technik těla, které předává a učí dál. Během posledních několika let prošel semináři u více učitelů (B. Tichanovský, L Fotina...) a našel si vlastní způsob, jakým předávat masáže a ozdravné techniky na celkové ozdravení organismu.
Prošel zasvěcením do všech stupňů Reiki a od roku 2010 pořádá kurzy, kde zasvěcuje své studenty. V roce 2009 dokončil školu reflexní terapie u manželů Patakyiových.
Vedle ozdravných metod a masáží se aktivně věnuje pohybu a sportu. Od roku 2006 pořádá a vede s týmem instruktorů pravidelné kurzy bojového umění Tai-chi, pravidelné kurzy ZDRAVÁ ZÁDA se cvičením na ozdravení páteře a kloubů v těle   www.cvicenispetrem.cz   a ozdravné víkendové semináře. Kurzy masáží a ozdravné pobyty www.navratsamiksobe.cz vede od roku 2010.
"Nyní není doba na předávání toho, co máme vyčtené z knih, ale toho, co a jak používáme a prožíváme ve svém každodenním životě." 
K masážím používáme svoje vyrobené bylinkové mastě, které také klientům nabízíme ke zlepšení zdravotního stavu.

Objednávky na masáže, masážní kurzy, kurzy Reiki, na kurzy Tai-chi, cvičení Zdravá záda a ozdravné pobyty na telefonním čísle nebo emailu.

Alena Řípová

773 944 191
alena.ripova@seznam.cz

Absolvované kurzy:
- nižší zdravotní pracovník v oboru masér
- reflexní masáž nohou
- manuální lymfodrenáž
- kraniosakrální masáž
- masáž lávovými kameny
- baňkování
- moxování
- míčková facilitace

David Kopecký

736531044
davidoff.kopecky@gmail.com

nabídka thajských a relaxačních masáží
Masážím a práci s tělem se věnuje od roku 2002. Certifikáty: The Wat Po Traditional Medical School Bangkok - Thajsko
Sportovní a rekondiční masáž - akreditace Ministerstva školství ČR, REIKI - 3. stupeň a další

Adam Erben

777 939 829
erbenadam@gmail.com

Své profesi se věnuji již několik let. Z toho velkou část jsem masíroval pro Ččk v Hradci Kralové kde jsem masíroval velmi intenzivně a nasbíral mnoho zkušeností. Na tuto profesi mě (nevědomky) navedli mí rodiče kteří se věnovali lidovému léčitelství  a mě jako dítě bavilo, je masírovat a sledovat tu značnou úlevu a rúzné změny v jejich očích které se dostavily vždy krátce po masáži. Tahle radost z mé profese mi zůstala a neustále mě baví lidem kolem mě ulevovat od bolestí byť jde o pouhou relaxační masáž která uleví tělu ale i mysli. V dnešní uspěchané době si velmi zřídka najdeme čas sami na sebe a jsem ráda že mohu být tím prostředníkem který Vás na ten zlomek vteřiny jenž uběhne jako voda, zastavit a dopřát Vám tu chvili klidu,relaxace a dodat tělu tolik potřebný odpočinek.Přeci jen baterky máme jen jedny a je potřeba je občas nabit a starat se o tu naší telěsnou ale i duševní schránku abychom mohli nadále fungovat. Osobně jsem si prodělal problémy se zády a vím jak bolsti zad a následně celého těla mohou ovlivnit a omezit naše každodenní aktivity. Ať už v práci nebo v osobním životě.

Proto přijďte kde Vás uvítají mé dlaně které mluví za mě a pokud-li mi necháte volné pole působnosti zažijete masáž kterou jste třeba ještě nezažily.

 

 

 

Hana Padevětová

                                                                                721 936 351 
                                                                    padevetova.hana@email.cz       

Zajímá se o alternativní medicínu a o pomocné techniky určené k regeneraci těla. Od roku 1995 navštěvovala masážní kurzy v soukromém vzdělávacím centru pana Flandery (masér ve zdravotnictví, manuální lymfodrenáž, SHIA TSU, Bowenova tlaková masáž , Dornova metoda a romazlovací masáže....). Ve volném čase masíruje již 15 let a dále se                                                       v tomto oboru vzdělává (např. kurz Petra Laciny – reflexní masáž plosek nohou).

                                      V této době se aktivně věnuje bojovému umění TAI – CHI a cvičení ZDRAVÁ ZÁDA.

                                        Veškeré tyto činnosti napomáhají k ozdravení těla a k nalezení klidu a míru v duši.

                                                                                         „Budiž světlo.“