Petr Lacina

776302545
 masaze.zdravi@centrum.cz 

je příznivcem přírodní medicíny a očistných technik těla, které předává a učí dál. Během posledních několika let prošel semináři u více učitelů (B. Tichanovský, L Fotina...) a našel si vlastní způsob, jakým předává techniky na celkové ozdravení organismu.
Prošel zasvěcením do všech stupňů Reiki a od roku 2010 pořádá kurzy, kde zasvěcuje své studenty. V roce 2009 dokončil školu reflexní terapie u manželů Patakyiových.
Vedle konzultací se aktivně věnuje pohybu a sportu. Od roku 2006 pořádá a vede s týmem instruktorů pravidelné kurzy bojového umění Tai-chi, pravidelné kurzy ZDRAVÁ ZÁDA se cvičením na ozdravení páteře a kloubů v těle   www.cvicenispetrem.cz   a ozdravné víkendové semináře. Kurzy masáží a ozdravné pobyty www.navratsamiksobe.cz vede od roku 2010.
"Nyní není doba na předávání toho, co máme vyčtené z knih, ale toho, co a jak používáme a prožíváme ve svém každodenním životě." 
Aktivně se věnuje bylinkám, z kterých vyrábí mastičky, tunktury, čaje na zlepšení zdravotního stavu.

Od roku 2018 se už nevěnuje masážím, ale dělá konzultace pro Ty co chtějí řešit konkrétní problém ve svém životě. Jako například vztahové probémy, zdravotní problémy které se pořád opakují, pocit napětí a nervozity, změnu stravy, doporučení bylinkové léčby,zrušení vzorců ve svém těla a pro páry které chtějí dítě a nedaří se.

Cena první konzultace na 120 minut je 1500,- a další konzultace na 90 minut 1000,-

 

Jitka Kovářová

                                                                                        +420 607502485

 

                                                                                          kov.jit@seznam.cz

 Povoláním úřednice, duší a tělem sportovkyně a milovnice přírody. Ve věku, kdy už si člověk o sobě myslí, že všechno zná, zjistí, že to tak není.  Po prvních reflexních       masážích plosek, učení se sestavy Tai-chi, začalo něco nového, krásného......To, co jsem zažívala, jsem chtěla předat dál a tak jsem u Petra Laciny absolvovala postupně

                                                                                     - reflexní masáže plosek nohou 

                                                                                     - lymfo-drenážní masáže

                                                                                     - zasvěcení do Reiki 1. stupně

 

                                            U manželů Julia a Beáty Patakyových jsem absolvovala školu Reflexní terapie.

 

                                                          V dnešní době je stále více potřeba udělat si čas pro sebe a své tělo.

                                                                                        Přijďte, budu se na vás těšit.

                                                                                                  Mějte se zdravě.

David Kopecký

736531044
davidoff.kopecky@gmail.com

nabídka thajských a relaxačních masáží
Masážím a práci s tělem se věnuje od roku 2002. Certifikáty: The Wat Po Traditional Medical School Bangkok - Thajsko
Sportovní a rekondiční masáž - akreditace Ministerstva školství ČR, REIKI - 3. stupeň a další

Adam Erben

777 939 829
erbenadam@gmail.com

Své profesi se věnuji již několik let. Z toho velkou část jsem masíroval pro Ččk v Hradci Kralové kde jsem masíroval velmi intenzivně a nasbíral mnoho zkušeností. Na tuto profesi mě (nevědomky) navedli mí rodiče kteří se věnovali lidovému léčitelství  a mě jako dítě bavilo, je masírovat a sledovat tu značnou úlevu a rúzné změny v jejich očích které se dostavily vždy krátce po masáži. Tahle radost z mé profese mi zůstala a neustále mě baví lidem kolem mě ulevovat od bolestí byť jde o pouhou relaxační masáž která uleví tělu ale i mysli. V dnešní uspěchané době si velmi zřídka najdeme čas sami na sebe a jsem ráda že mohu být tím prostředníkem který Vás na ten zlomek vteřiny jenž uběhne jako voda, zastavit a dopřát Vám tu chvili klidu,relaxace a dodat tělu tolik potřebný odpočinek.Přeci jen baterky máme jen jedny a je potřeba je občas nabit a starat se o tu naší telěsnou ale i duševní schránku abychom mohli nadále fungovat. Osobně jsem si prodělal problémy se zády a vím jak bolsti zad a následně celého těla mohou ovlivnit a omezit naše každodenní aktivity. Ať už v práci nebo v osobním životě.

Proto přijďte kde Vás uvítají mé dlaně které mluví za mě a pokud-li mi necháte volné pole působnosti zažijete masáž kterou jste třeba ještě nezažily.